نحوه مشاهده دوره‌های حفاظت‌شده

برای مشاهده دوره‌های سایت طراحی کاربردی تابلوهای برق ، لازم است از نرم‌افزار اسپات‌پلیر که یک پلتفرم ایرانی خوش‌نام و متعهد است لازم است استفاده گردد و استفاده از آن بسیار ساده است.

تصویر نرم‌افزار پخش‌کننده Spot Player

مراحل کار بسیار ساده بوده و شامل دو بخش است :

۱- دریافت کد لایسنس از سایت طراحی کاربردی تابلوهای برق

۲- نصب برنامه اسپات‌پلیر و ورود کد لایسنس

۳- مشاهده دوره

مرحله اوّل : دریافت کد لایسنس

کد لایسنس هنگام خرید دوره از سایت ایجاد شده و در حساب کاربری شما قرار می‌گیرد و برای دسترسی به آن سایت طراحی کاربردی تابلوهای برق را باز کرده و وارد حساب کاربری خود شده روی بخش «حساب کاربری من/سفارش‌ها» کلیک کنید.

در صفحه جدید باز شده روی دکمه «نمایش» سفارش موردنظر خود کلیک کنید. در انتهای صفحه، کلید لایسنس و دانلود اسپات‌پلیر برای شما قرار داده شده است.

در صورتی که به هر دلیل کد لایسنس برای شما نمایش داده نشده‌بود ، احتمالاً در ورود اطلاعات مشکلی وجود داشته و خیالتان راحت می‌توانید در بخش تماس با ما مشکل خود را بیان نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شده و مشکلی شما حل گردد. شما می‌توانید مشکل خود را به شکل پیام کوتاه به شماره 09363552062 نیز ارسال نمایید تا به مشکل شما رسیدگی گردد.

نکته مهم:‌

کلید لایسنس اختصاص داده‌شده به شما، تنها برای استفاده در یک سیستم عامل ویندوز یا مکینتاش و یک گوشی اندرویدی می‌باشد و در صورتی که آن‌را در یک سیستم وارد نمایید ، امکان استفاده آن در سیستم دیگر وجود ندارد و برای دیدن دوره در سیستم‌های دیگر باید دوره مجدداً خریداری گردد.

در صورتی که به هر دلیلی خواستید دوره را در سیستم دیگری ادامه دهید لازم است با بخش پشتیبانی تماس‌گرفته و با پرداخت مبلغ لایسنس ، لایسنس قبلی حذف و لایسنس جدیدی برای شما ایجاد خواهد شد.

مرحله دوّم : نصب برنامه اسپات پلیر و ورود کد لایسنس

به‌راحتی می‌توانید نرم‌افزار پخش‌کننده اسپات پلیر را مناسب با سیستم عامل خود (ویندوز، مک، اندروید) دانلود و نصب نمایید و پس از نصب، کلید لایسنس را کپی کرده و داخل نرم‌افزار وارد کنید و محصول خریداری شده را تماشا کنید. (دانلود نرم‌افزار از سایت اسپات‌پلیر)

 توصیه می‌گردد که برای دیدن دوره‌های آموزشی سایت طراحی کاربردی تابلوهای برق از کامپیوتر یا تبلت استفاده نمایید.

یک مجموعه کامل طریقه نصب و استفاده از پلیر اسپات پلیر در لینک زیر که مربوط به سازنده نرم‌افزار است وجود دارد و با کلیک بروی آن کلیه اطلاعات ضروری از نصب تا عیب‌یابی در آن وجود دارد:

https://app.spotplayer.ir/player/help/

پس از پایان‌یافتن نصب، نرم‌افزار اسپات‌پلیر را اجرا کنید. پس از اجرا پس از کلیک روی علامت مثبت (+) ، صفحه زیر برای شما باز شده و لازم است لایسنس دوره خریداری شده را وارد نمایید.

ورود لایسنس به نرم‌افزار اسپات پلیر

در صورتی که این نرم‌افزار را برای دوره‌های دیگر بروی سیستم خود به شکل نصب‌شده دارید می‌توانید دوره‌های جدید را نیز به همان طریقی که آموزش داده شد به این نرم‌افزار با ورود کد لایسنس مشاهده نمایید.

مرحله سوّم :‌ مشاهده دوره خریداری شده

پس از تایید کد لایسنس، نام دوره خریداری شده در اسپات‌پلیر نمایش داده می‌شود. کافیست روی نام دوره کلیک کنید تا وارد بخش‌های مختلف دوره شوید و پس از آن ، هرکدام از جلسات قابل انتخاب بوده، ویدیو آن برای شما پخش خواهد شد.
در صورتی که دوره دارای مدرک ، نقشه و ضمیمه‌ای باشد در همان نرم‌افزار اسپات‌پلیر لینک دانلود آن وجود دارد.

در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید یا سؤالی داشتید ، به شماره 09363552062 پیام بفرستید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و در صورتی که با هرگونه خطایی در دیدن دوره مواجه شدید ، کافی است به لینک زیر مراجعه کنید:

https://app.spotplayer.ir/player/help/errors

 

همین الان اطلاعاتت را وارد کن و تمام
همین دکمه را بزن تا ثبت‌نام شوی
close-link

لطفاً مشخصات خود را به منزله تأیید در شرکت به شکل زنده در وبینار وارد نمایید

دکمه را بزنید و تمام
close-link

حضور خود را در مینی‌کلاس به شکل زنده تأیید کنید
تأیید
close-link